Sıradaki içerik:

Bayanlara Özel Yazlık Kombin Tavsiyeleri

e
sv

2021 Sonbahar Kış Makyajı

avatar

FReeWaLLe

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2021 Sonbahar Kis Makyaji - 2021 Sonbahar Kış Makyajı

2021 sonbahar kış makyajı trendlerinde parlak renkler karşımıza çıkıyor. Ancak bu aylarda en önemli makyaj tekniği, cildin pürüzsüz görünmesini sağlamaktır. Kışın, özellikle karlı bir günde fotoğraf çekmek isteyenler, pürüzsüz bir cilde, daha iyi fotoğraflar için gözleri için parlak renklere sahip olmayı tercih etmeli.

Gözlerin parlak ve canlı görünmesi ve makyaja hareket katmak için farklı renk kombinasyonları kullanılır. Kirpiklerinizin daha uzun ve kıvrık görünmesi için koyu renk bir maskara tercih edebilirsiniz. Maskara, yüz ve makyajdaki en güzel detaylardan biridir. Bunun için sonbahar ve kış makyajında ​​kirpikleri vurgulayarak gözlerinizin çok daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

kış makyajı

2021 Sonbahar Göz Makyajı

2021 sonbahar kış makyajı ve en moda makyaj tekniği canlı ve enerjik gözlerdir. Göz makyajı yeşil, turuncu, sarı, pembe ve mavi başta olmak üzere birçok parlak renkte farlarla yapılır. Parlak gözleri sevenler için parlak krem ​​farlar var.

Parlak renklerin kombinasyonu da son trendlerden biridir. Pembe ve yeşil farları, turuncu ve sarı farları karıştırmak 2021 sonbahar ve kış makyaj trendlerinde en önemli makyaj tekniklerinden biri. Özellikle gece makyajı yapmak istiyorsanız bu parlak renkleri kullanarak makyaj trendlerine uyum sağlayabilirsiniz. Mat farların yanı sıra kışın nemli bir görünüme sahip krem ​​farların kullanılması onu yeni makyaj trendlerinden biri haline getiriyor. Krem farların hem rahat hem de kolay dağılması sayesinde çok daha pratik bir şekilde makyaj yapabilirsiniz. Bu açıdan oldukça uygun bir üründür.

Aynı zamanda çekik göz makyajı uygulamaları da bu yılın gözdesi olmaya devam ediyor. Uzun kirpikler, doğal kaşlar da yılın en çekici göz makyajı detayları arasında yer alıyor.

Cilt Tonunuzu Eşitleyin!

Son moda makyaj uygulamalarında cilt için BB krem ​​ve CC krem ​​ürünleri ortaya çıktı. Bu ürünler cilt tonunu eşitler ve cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar. 2021 sonbahar kış makyajı trendi sağlıklı ve ışıltılı bir cilt.

Işıltılı bir cilt için makyaj yaparken yüzün üst kısmına bir parlatıcı uygulayın. Bu aydınlatma uygulaması cildin daha pürüzsüz, daha parlak ve daha güzel görünmesini sağlar. Highlight ürünleri yüzün elmacık kemikleri, çene ve burun bölgeleri için uygundur. Çene kemiğine de uygulanabilir. Aydınlatıcıyı çeneye uygulamak çeneyi daha uzun gösterecektir.

Kırmızı ruj her mevsim öne çıkabilen uygulamalardan biridir. Makyaja kırmızı ruj sürerken gözleri fazla ön plana çıkarmamak gerekir ve odak nokta sadece dudaklar olmalıdır. Kırmızı ruj makyajında ​​önce dudakları, dudak kalemi ile çerçevelemeli ve ardından seçilen kırmız ruj uygulanmalıdır.

Bu yılın kıyafetlerinde de nude tonların kullanılması, 2021 sonbahar kış makyajı trendlerinde de bu toprak tonlarının ön plana çıkmasını sağlıyor. Nude renklerde ojeler, rujlar, allıklar 2021 yılında da tüm kadınlarda görebileceğimiz makyaj trendleri arasında yer alıyor

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli