user
ÖSTRUS NEDİR ? İneklerde Kızgınlık Belirtileri Nasıl Anlaşılır ?

Sıradaki içerik:

ÖSTRUS NEDİR ? İneklerde Kızgınlık Belirtileri Nasıl Anlaşılır ?

e
sv

En Güzel 5 Kadın Parfümü

avatar

cahide hatun

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

parfüm

Parfüm seçmek sanıldığı kadar kolay değildir. Örneğin satın aldığınız fakat eve geldiğinizde bir köşeye atıp kullanmadığınız çokça parfümünüz olduğuna eminiz. Bu yüzden parfüm seçerken bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Kokular sayısızdır ve zevklerimiz ve kararsızlıklarımız kesinlikle bizi etkiler. Bu bağlamda parfüm seçiminizde yaş, cilt, kişilik ve yaşam tarzı gibi faktörleri de göz ardı etmeden tercih yapmanız hayati önem taşır.

kadın parfümü

Parfüm Önerileri

 • Parfüm seçerken koku algınızı etkileyen kozmetik ürünleri kullanmaktan kaçının.
 • Parfüm seçiminde koku şeritlerinden maksimum dört tanesini deneyin. Aksi takdirde bütün kokular birbirine karışacaktır.
 • Denediğiniz parfümü kıyafete değil cilde püskürtün. Ciltteki parfümü kesinlikle ovalamayın ki esans parçacıklar hızlı kaybolmasın.

Şimdi ise birbirinden etkileyici 5 kadın parfümüne göz atalım.

Chanel- Chance

Parfüm denince akla gelen ilk markalardan biri olan Chanel, Chance ile zirveye oynamaktadır. Kadınların arasında en çok tercih edilenler listesinde ilk 10’da görebileceğimiz Chanel Chance, vanilya, yasemin ve süsen üçlüsünün harika uyumu ile hem sizin hem de çevrenizdekilerin başını döndürecek! Yaz kokularından biri olan Chance, hafif ve çiçeksi kokular sevenlerin vazgeçemeyeceği favori ürünü olacak.

Carolina Herrera – Good Girl

Şişesinden de anlaşılacağı üzere kadınsılığı sonuna kadar hissedeceğiniz bir parfüm olan Carolina Herrera – Good Girl, siyah ve beyazın uyumsal zıtlığından yola çıkılarak tasarlanmıştır. Yasemin ve kakao özlerinin eşsiz uyumunu hücrelerinize kadar hissedip hissettirecekseniz. Cesur ve baştan çıkarıcı bir koku tiplemesine sahip ve klasikleşmiş Good Girl, kendi ile aynı özellikteki kadınların bir numarası olmaya devam ediyor.

Dior – J’adore

Özel günlerin ve tatlı yaz günlerinin çiçeksi kokularının bir şişeye hapsedilmiş hali Dior- J’adore. Rengarenk, ışıl ışıl ve aynı zamanda tutkulu kadınlar için özel olarak tasarlanmış J’adore, Fransız menekşenin otantik kokusuyla birlikte sadece Hindistan’da yetiştirilebilen manolyanın birleşiminden meydana gelmektedir. Çiçeksi kokuları tercih edenler bu kokudan vazgeçemeyecekler.

Burberry – Burberry Klasik

En güzel parfümler listesinde Burberry Klasik’ten söz etmemek olmaz. Klasik kokular arasında giren Burberry kullanıcıları, bu parfümden uzun yıllar vazgeçmediklerini söylerler. Romantik ve hafif bir koku iken aynı zamanda meyve çiçek kokularının ahengine kendinizi kaptıracaksınız.

Dolce & Gabbana – Light Blue Eau de Toilette

Zarifliğin simgesi haline gelen Light Blue Eau de Toilette, içeriğindeki kadife çiçeği sayesinde kullanıcılarını mest ediyor. Farklı bir koku tiplemesine sahip olduğundan hem kullanıcılarına hem de kokuyu duyanların koku hafızasında farklı bir yer edinmektedir.

 • Site İçi Yorumlar
avatar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.