user
Yağsız Nemlendirici Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Sıradaki içerik:

Yağsız Nemlendirici Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

e
sv

Sevgiliniz Ya da Eşinizle Gidebileceğiniz 5 Turistik Cennet

avatar

cahide hatun

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gidebileceğiniz 5 Turistik Cennet

5 Turistik Cennet

Turistik cennet olarak isimlendirdiğimiz güzel Ülkemizde keyfinize göre gezip görebileceğiniz nice yerler bulunmakta.Doğum günü, yıl dönümü, 14 Şubat ve daha niceleri… Çift olarak anlamlı kıldığınız birçok gün olduğuna eminiz. Bahsi geçen özel günlerde ise çiftler sayısız alternatifler arasında zevklerine ve tarzlarına en uygun aktiviteyi tercih ediyorlar. Bu aktiviteler arasında ise birçok zevke hitap eden ve çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen faaliyet ise şüphesiz seyahat etmek. Sevgilinizle veya eşinizle daha önce hiç gitmediğiniz bir ülkeyi, şehri veya mekânı keşfetmenin yarattığı haz dünya üzerinde pek az şeyde mevcuttur. Bu sebeple sizler için sevgilinizle ya da eşinizle gidebileceğiniz 5 turistik cennetten bahsetmek istiyoruz.

İşte Sevgiliniz Ya da Eşinizle Gidebileceğiniz 5 Turistik Cennet Yerler

İzmir/ Şirince

İzmir, yeşilin ve mavinin buluştuğu yer olarak Ege’nin incisi niteliğindeki 3 büyük şehrimizden biri. Şirince ise İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı küçük bir dağ köyü. 2012 yılıyla birlikte global bir popülerliğe sahip olan Şirince, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri haline geldi. Bu köy önceleri bir Rum köyü imiş ve köyde halen sağlam ve ziyaret edebileceğiniz bir Rum Kilisesi bulunmakta. Bu küçük köyün dünyalara yayılan ünü, leziz şaraplarıdır. Bu şaraplar organik olarak yetiştirilen üzümlerden elde edilirler. Popüler şarap markalarının yanında tadabileceğiniz diğer şaraplar yerel şarap üreticilerinin şaraplarından oluşur. Sevgilinizle veya eşinizle hafta sonu kaçamağı olarak tercih edebileceğiniz Şirince’de leziz şaraplar ve romantik dakikalar sizleri bekliyor.

izmir şirince

izmir şirince

sirince izmir - Sevgiliniz Ya da Eşinizle Gidebileceğiniz 5 Turistik Cennet

Nevşehir/ Kapadokya

Çift olarak seyahat eden kişilerin en uğrak noktalarından biri de Kapadokya. Bu gizemli ve tarihi yerde eşinizle veya sevgilinizle gün doğumu izleyebilir, balon seyahati yapabilirsiniz. Ayrıca Kapadokya’da konaklayacağınız mekanlar genellikle taşlardan yapılmış tarihi yapılar. Bu sebeple otantik bir ortamda konaklama imkânınız da mevcut. Ayrıca yine yerel üreticilerin içkilerini de tadabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim; birçok kişi sevgilisine evlenme teklifini burada yapıyor ve romantizmi doruklarda yaşıyorlar.

nevşehir kapadokya

nevşehir kapadokya

Denizli/ Pamukkale

Pamukkale’ye çift olarak daha önce hiç uğramadıysanız çok şey kaybettiniz demektir. Romantizmi ve şehveti doruklarda yaşayacağınız dünya harikası bu yerde Denizli’nin meşhur şaraplarını deneyebilir, Laodikeia ve Hierapolis gibi antik kentleri ziyaret ederek entelektüel birikimlerinizi arttırabilir ve en önemlisi pamuk görünümlü tortular üzerinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sevgili veya eşinizle seyahat edebileceğiniz yerler arasında ilk sıralarda yer alan Pamukkale travertenleri, siz romantik çiftler için en ideal mekanlardan sadece bir tanesi.

denizli pamukkale - Sevgiliniz Ya da Eşinizle Gidebileceğiniz 5 Turistik Cennet

denizli pamukkale

Şanlıurfa/ Göbeklitepe

Bütün tarih bilgisi bu harika yerin keşfi ile yeniden yazıldı. Göbeklitepe, dünyanın var oluşundan beri bilinin ilk yerleşim yeri ünvanlına sahiptir. Göbeklitepe nerede derseniz bu tarihi ilçe Şanlıurfa ya bağlı olmakla beraber bugünler de hala kazı çalışmalarının devam ettiği ve büyük bir kısmının toprak altında olduğu bu gizemli şehir çift olarak ziyaret edebileceğiniz en iyi alternatiflerden bir yerdir.

urfa-gobeklitepe

urfa göbeklitepe

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.